وبلاگ

خرید زمین در شمال با هدف سرمایه گذاری سودمند

داشتن زمین و یا خرید زمین در شمال در ازای خرید ویلا و یا ملک در شمال می تواند به لحاظ اقتصادی به صرفه تر باشد . چرا که قیمت زمین در شمال به مراتب ارزان تر از قیمت خرید یک ویلا و یا آپارتمان با تمامی امکانات مجهز در شمال می باشد.

بیشتر بخوانید

آشنایی با روش خرید اقساطی زمین در شمال کشور

یک روش جهت خرید زمین در شمال، خرید زمین به صورت کاملاً اقساطی می باشد . خرید اقساطی زمین در شمال این امکان را در دسترس عموم قرار می دهد که با سرمایه و بودجه اندک نیز بتوانند اقدام به خرید زمین در شمال نمایند. سند زمین نیز تا پایان اقساط وام در گرو و رهن بانک خواهد بود.

بیشتر بخوانید

سرمایه گذاری از طریق خرید زمین در شمال و فواید حاصل از آن

خرید زمین در شمال یک روش سرمایه گذاری هدفمند می باشد. خرید ملک و یا ویلا در شمال با توجه به افزایش نرخ تورم، سرسام آور بوده و بسیار هم گران می باشد. اما در کنار خرید ویلا، خرید زمین در شمال به مراتب از قیمت معقول تر و مناسب تری برخوردار می باشد. انتخاب یکی از شهرهای مناسب شمالی، می تواند سرمایه گذار

بیشتر بخوانید

آشنایی با مهمترین شرایط و ویژگی های لازم جهت خرید زمین در شمال

در هنگام خرید زمین در شمال، می بایست به موقعیت و جغرافیای زمین، میزان ارزش گذاری زمین ، میزان بازدهی آن در سال های آینده و ... تحقیق و تفحص لازم صورت گیرد. توجه به این نکته که خرید زمین در شمال، مراحل و سختی های خاص خود را دارد و در این زمینه کمک گرفتن از یک مشاور املاک با تجربه می تواند راهگشای بس

بیشتر بخوانید

آیا بهترین روش سرمایه گذاری ، خرید زمین در شمال می باشد؟

خرید ویلا و یا خرید زمین در شمال با توجه به حجم افزایش مسافرت به استان های شمالی بسیار پر رونق می باشد. بسیاری از خریداران با هدف سرمایه گذاری و افزایش سرمایه شان ، اقدام به خرید زمین در شمال می نمایند. برخی نیز اقدام به ساخت و ساز ویلا در آن می نمایند.

بیشتر بخوانید

آشنایی با ویژگی های خرید ویلا شهرکی در مازندران

خرید ویلا شهرکی در شمال یک روش مهم و مطمئن جهت سرمایه گذاری در آینده می باشد. ویلا شهرکی از امتیازات و ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر ویلاهای مستقل برخوردار می باشد. مهمترین مزیت آن تامین امنیت آن می باشد که خود می تواند سرمایه گذاریتان را مطمئن سازد

بیشتر بخوانید

ساخت ویلا با اسکلت بتنی بهتر است یا فولادی؟ ‌

در امر ساختمان سازی برای شروع ساخت بنا از اسکلت فلزی و اسکلت بتنی استفاده می‌کنند. اما این که کدام یک بهتر است و کدام یک نه، به شما توصیه می‌کنم تا ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید تا از مزایا و معایب آن‌ها آگاه شوید.‌ در این صورت می‌توانید اقدام به خرید ویلا در شمال که ساختشان از این نوع است، خریدار

بیشتر بخوانید

روش های خرید ویلا در گیلان

امروزه روش های بسیار مختلفی برای خرید ویلا در گیلان و یا هر منطقه ی دیگری در دسترس عموم قرار گرفته است. یکی از روش های آسان و سریع برای کسب اطلاعات خرید و فروش ملک، از طریق سرچ کردن در اینترنت می باشد. اینترنت سبب شده بدون آنکه در محل خرید ویلا، حضور یابید از طریق سایت های معتبر به بازدید ویلا بپردا

بیشتر بخوانید

آشنایی با آموزش صفر تا صد طراحی و اجرای ویلا

نقشه و یا پلان ویلا، توسط مهندس نقشه کش طراحی و کشیده می شود. سپس با توجه به مراحل آن، همگی می بایست با دقت و زیر نظر مهندس ناظر اعمال و اجرا گردد. همچنین پروژه چنان باید اصولی و دقیق پیش رود که با اتمام سازه، هیچ گونه نقص و یا عیبی در مراحل طراحی و اجرای ویلا به وجود نیاید.

بیشتر بخوانید

نکات مهم در خصوص خرید و فروش زمین های وقفی

خرید و فروش زمین های وقفی تماماً تحت اداره اوقاف و امور خیریه می باشد. هر گونه دخل و تصرف و یا خرید و فروش آن جرم محسوب شده و پیگرد قانونی را برای افراد خاطی به همراه خواهد داشت. زمین وقفی به زمین هایی گفته می شود که فرد یا افرادی زمین و یا ملک خود را به صورت عام و یا خاص وقف امور خیریه می کنند.

بیشتر بخوانید

چگونگی ساخت ویلا در شمال‌

رومیان اولین اشخاصی بودند که به ساخت ویلا در باغ‌های بزرگ شهرت دارند. بنابراین پیشینه‌ی ساخت ویلا به دوره‌ی روم باستان باز می‌گردد. امروزه نیز ساخت ویلا در شمال گسترش چشمگیری داشته به طوری که باعث رونق خرید ویلا در شمال شده است. خرید ویلا و داشتن مکانی که سبب آرامش روح و جسم افراد شود نقش تاثیرگذاری

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در شمال و هزینه‌های بعد از آن‌

لازم است تا بدانید پس از خرید ویلا در شمال گمان کنید که کار خرید ملک به اتمام رسیده است. اما زمانی که اقدام به خرید ویلا می‌کنید؛ صرفا باید هزینه‌هایی بعد از خرید را متحمل شوید. این هزینه‌ها به صورت سالیانه برای نگهداری از ویلا و جلوگیری از فرسودگی زود هنگام صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

اکازیون بودن ویلا هنگام خرید ویلا در شمال‌

اگر در مناطق شمالی به دنبال خرید ویلا در شمال به صورت اکازیون هستید، امکان خرید آن در متل قو، رویان، نوشهر، کلار آباد، نمک آبرود برای شما فراهم است‌. هم‌چنین با کمی جستجو و کسب اطلاعات برای قیمت ویلا در شمال به راحتی می‌توانید ویلای اکازیون خود را در مناطق مختلف شمالی خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید

روش های خرید ویلا ساحلی در زیبا کنار

در چند دهه اخیر توجه به ویلا سازی در کنار سواحل زیباکنار مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. نزدیکی زیباکنار به بندر آزاد انزلی و همچنین به مرکز رشت بر اهمیت آن دو چندان افزوده است. از این رو خرید ویلا ساحلی در زیبا کنار با کیفیت ها و قیمت های متنوعی روبرو می باشد.

بیشتر بخوانید

آشنایی با روش ها و چگونگی خرید باغ ویلا

خرید باغ ویلا یکی از سرمایه گذاری های بلند مدت می باشد. در حقیقت شما با خرید ملک و یا زمین برای آتیه خود و فرزندان تان سرمایه گذاری بلند مدت می کنید. علاوه بر این داشتن باغ ویلا، آسایش و امنیت را برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد.

بیشتر بخوانید